Jóga, tanec a jiné pohybové aktivity

Victoria Garden nabízí působivé prostory pro konání pobytů s jógovou tematikou, tancem nebo jinými pohybovými aktivitami. V prvním patře se nachází VELKÝ SÁL s příjemnou vyhřívanou podlahou, vybaven pomůckami pro cvičení i relax a doplněn o kvalitní ozvučení.  Vaši skupinu UBYTUJEME v útulných pokojích a organizačnímu týmu můžeme nabídnout přímo královské apartmá. O stravování se postarají naše kuchařky nebo si můžete vzít s sebou vlastní personál a využít zázemí PROFI KUCHYNĚ a JÍDELNY. Samozřejmostí je využití celé ZAHRADY, ať už pro samotná cvičení, meditaci, koupání nebo jen posezení u šálku dobrého čaje či kávy.

Pár slov navíc ...

Zvolíte – li naše venkovské sídlo s přilehlou zahradou pro svůj jógový, relaxační, anebo sportovní pobyt, 

ocitnete se v místě skvělé energie, klidu a pohody. Sídlíme na samém konci už tak velmi klidné vísky, stranou veškerého ruchu. 

Klid a soukromí je zaručeno, náš pozemek je oplocený a celý k dispozici pouze skupině, která daný termín využívá, 

nebudete se tedy potkávat s nikým cizím v objektu. 


Jógu, nebo jakékoli cvičení si lze užít v travnaté zahradě, cvičit i meditovat lze pod vzrostlými ovocnými stromy a nikdo vás nebude rušit ani při koupání v přírodním jezírku, opalování, anebo lenošení kdekoli v zahradě. Ticho, které v Hobšovicích vládne jistě oceníte.


Pro cvičení i tanec máme veliký a krásný sál s názvem Špejchar v prvním patře, vybavený ozvučením, podložkami na jógu, sedacími polštáři a dekami. Relaxovat zde můžete na pohodlných matracích, ale díky vyhřívané podlaze naleznete příjemné pohodlí i bez podložek. 

V přízemí je k dispozici náš menší sál „ Maštal“, kde lze tančit, cvičit, anebo pořádat výtvarné kurzy.


Na svůj pobyt si můžete s sebou přivézt vašeho kuchaře, anebo vám zprostředkujeme kulinářský zážitek, díky šikovným a zkušeným kuchařkám, které vám rádi zajistíme.


Svůj pobyt můžete navíc obohatit o saunování v kombinaci s otužováním v přírodním jezírku a dopřát si lze po dohodě také relaxační masáže, které dle telefonické dohody rádi zajistíme.