Velký sál

Velký sál, zvaný Špejchar, má cca 120 m2. I přes svou velikost působí útulně a je dostatečně prosvětlený. Teplo zajišťuje PODLAHOVÉ TOPENÍ, je vybaven kvalitním ozvučením, POMŮCKAMI PRO JÓGU, meditace i RELAXAČNÍ ODPOČINEK.

Prostor pro váš projekt...

JÓGA - retreat, seminář

Ať už pořádáte vícedenní pobyty pro veřejnost s lekcemi jógy nebo školíte nové jogíny tohle místo je stvořené pro jógové akce všeho druhu. Svoji velikostí pojme velkou skupinu osob, má podlahové vytápění, kvalitní ozvučení, k dispozici jsou jógové podložky, polštáře, deky. 

~ otoč mě ~

TANEC a jiné pohybové aktivity

Hledáte prostory pro taneční soustředění, vícedenní pobyty s tancem a hudbou nebo potřebujete místo pro vaše taneční terapie. Špejchar vám ho stoprocentně poskytne. Je dostatečně prostorný a kvalitně ozvučený s příjemnou a pevnou podlahovou krytinou. 

~ otoč mě ~

Relax, meditace, zpěv

Nenarazili jste na prostor vhodný pro váš projekt? Co takhle zkusit náš velký sál? Místnost je ideální pro každou relaxační, seberozvojovou či terapeutickou akci a to nejen díky svému vybavení, ale zejména díky svoji příjemné atmosféře vytvořené s citem v designu venkovského sídla. 

~ otoč mě ~

Vybavení

~ otoč mě ~

Jóga, SVATBY, tanec,
wellness
odpočinek, relax

masáže, meditace
qi-gong, konstelace
firemní školení,
teambuilding
UBYTOVÁNÍ PRO SKUPINY
Wim Hof metoda
 .........