Náš příběh

Proč vzniklo místo VictoriaGarden a kdo jej tvoří? 

Příběh Victoria Garden je mým snem z dětství, kdy jsem toužila po tom opravit starý dům, naslouchat mu a vdechnout mu nový život. Život mě vedl různými uličkami a učil mě mnoho věcí, mimo jiné jsem se stala i bytovou designérkou a vznikl náš obchod Anglická sezóna, který byl i se svým venkovským schowroomem prvním krokem, který se v Hobšovicích zrealizoval.

Nejdříve bylo potřeba opravit tento starý dům, první záznamy o něm jsme našli ve vojenských mapách z roku 1774.


Náš venkovský showroom Anglické sezóny jsme společně s mým mužem provozovali dva roky a pak se naše cesty rozešly a já obchod opustila. Zůstal mi prázdný dům, kde se úplně nedařilo, ztroskotalo podnikání i mé manželství a mé tělo zkolabovalo. 

Když mi bylo nejhůř, ptala jsem se proč přes to všechno těžké, co mě zde potkalo, nedokážu dům opustit a odkud se bere to pouto? Anebo když jsem už dospěla k rozhodnutí se domu zbavit a prodat jej, proč to nešlo?


To se zřejmě nedozvím nikdy, ale nutno říct, že postupem času mám stále silnější pocit, že jsem si ten dům nevybrala já, ale že si ten dům vybral mě. Již při rekonstrukci v roce 2015 jsem pocítila přítomnost jisté bytosti z minulosti, která se mi nechala poznat a v regresi mi odhalila svůj životní příběh a věřte, měl hodně podobného s tím mým.


 Od té doby se myšlenka na Viktorku zabydlela v mé mysli i v srdci a já s potěšením vyprávím ten její příběh svým klientům, když ke mně přijedou. 

Pochopila jsem, že se zde bude dařit těm projektům, které vzniknou ze srdce, pro svatby je to tedy místo naprosto ideální.


Dnem 12.1.2024

se mění tedy původní název na nový:

Victoria Garden.


Budu se těšit společně s mým novým týmem na všechny, kteří chtějí k nám přijet a načerpat energii tohoto místa.